Güven Veren Temizlik
İnönü Caddesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak No:10, Esentepe / Kartal
Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama ile halı ve kilimleriniz evinizden uzman servis ekibimiz ile özenle kendi araçlarımızla alınır. Halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız profesyonel makine ve teçhizat kullanılarak, organik ve hijyenik deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama ile Halılarınız son model makinelerimiz ile zarar görmemesi, deforme olmaması adına önlemler alınarak uzman ekibimiz tarafından özel deterjanlarla yıkanmakta, tek bir leke kalmadan tertemiz olarak paketlenmekte ve sizlere tam zamanında kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama firmamız yıkama , kurutma , paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunarken, müşterilerine memnuniyet garantisi sunmaktadır. İstanbul Kartal ve çevre ilçelerden teslim alınan halılarınız özenle yıkanmak üzere halı yıkama fabrikamıza getirilir. Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama fabrikası hizmetleri olarak kusursuz temizlik garantisi sunan halı yıkama firması sizlere 11 yıllık temizlik deneyimini yansıtmaktadır.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama Kartallı müşterilerine halı, kilim yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numalaralarımız aracılığı ile bizleri arayarak halı yıkama servis talep formu doldurabilir ve evinizdeki halı ve kilimlerinizi uygun fiyatlarla yıkatabilirsiniz.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama fiyatları konusunda müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak gerekirse m2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde kullanılan malzeme, halının yıkanma teknikleri ve temizlik / hijyen konusundaki altyapımız değerlendirildiğinde Kartal'ın en ucuz halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için bizleri hemen arayabilir , bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Halı yıkama hizmetleri için Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama’yı tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

2008
Açılış Tarihi
Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama 2008 yılında İstanbul’un Kartal ilçesinde kurulmuştur.

2015
Koltuk Yıkama
Halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama hizmetlerimize de 2015 yılında başlamış bulunmaktayız.

2017
Otomatikleşen Yıkama Hizmetimiz
Her halının ayrı ayrı özenle ve yıpratmadan yıkayan ve güncel teknolojilere uyum sağlayan makinalarımız ile hizmetlerimizi güncelledik.

+ Mutlu Müşteri Sayımız
% Tavsiye Edilme Oranımız
m2 Çalışma Alanımız
+ Çalışan Sayımız

Sertifikalarımız

11 yıllık deneyim ile size en kaliteli hizmeti sunmak için edindiğimiz sertifikalarımız.

Whatsapp'dan yazın