Güven Veren Temizlik
İnönü Caddesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak No:10, Esentepe / Kartal
Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz. Üstelik ücretsiz servisimiz ile. Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama kalitesi ile koltuk, oturma grubu, L kanepe gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcut iken, bu sistemde öncelikle; koltuklarınızı güçlü vakum makinasıyla vakumlanıp tozdan arındırılır. Daha sonra koltuğun kumaşına göre hazırladığımız özel şampuanlarla koltuğun kumaş kaplı her yeri köpüklenir. Köpüklenmiş olan koltuk fırçalanır. Var olan lekeler bu fırçalama sayesinde çıkartıldıktan sonra, kumaşta kalan şampuan koltuk yıkama makinası sayesinde vakumlanarak giderilir bir nevi durulama işlemi yapılır. Daha sonra koltukta var ise ahşap veya deri yüzeyler temizlenip parlatılır. Eviniz veya işyeriniz havadar bir konumdaysa gün içinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama hizmetlerimizden siz de yararlanın, kurumsal koltuk yıkama hizmetini uygun fiyata alın.

img_divider

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Kartal'ın en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama ile halılarınız , kilimleriniz özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
  Halılarınız özenle yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
   Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

Whatsapp'dan yazın