Güven Veren Temizlik
İnönü Caddesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak No:10, Esentepe / Kartal
Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Kartal ve ilçeler için yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sunan Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama evizin en önemli kullanım araçlarından olan yorgan ve battaniyelerinizi özel hijyenik detyerjanlar ile endüstriyel temizlik malzemeleri kullanarak yıkamakta, halı ve kilim yıkama hizmetlerinin yanında yeni ve farklı temizlik konseptleri önermektedir.

Yün yorgan, battaniye, nevresim takımı gibi özel ürünlerinizi yıkatmak için hemen ekibimizi arayabilir ve temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Yorgan , battaniye gibi ürünler düzenli olarak temizlenmeli ve bakım yapılmalıdır, evinizdeki en önemli bakteri ve mikrop üretim merkezi olan bu alanları Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama'nın özel deterjanları ile yıkatmanız durumunda bir sonraki yıkatmaya kadar bakteriler konusunda rahat olabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için lütfen çekinmeden bizi arayınız.

img_divider

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Kartal'ın en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama ile halılarınız , kilimleriniz özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
  Halılarınız özenle yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
   Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

Whatsapp'dan yazın