Güven Veren Temizlik
İnönü Caddesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak No:10, Esentepe / Kartal
Pzt-Cmt: 09:00 - 20:00

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz. Üstelik ücretsiz servisimiz ile. Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama kalitesi ile Sandalye gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz.

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama
Genel olarak işletmelerde yoğun olarak sandalye kullanımı vardır. Cafelerde Restaurantlarda ve evlerde çok sayıda sandalyeler bulunabilmektedir. Bu gibi eşyaların temizlikleri genelde çok zorlayıcıdır. Özellikle yemek mekanlarında sandalyeler genelde çok çabuk ve çok yoğun kirlenebilmektedir. Temizlikleride bilinçsiz olarak yapıldığında genel olarak daha kötü sonuçlar doğurmaktadır. Peki ne yapmalı sandalyelerin temizliği için? Bu konuda verilebilecek en iyi cevap bu işi mutlaka profesyonellere bırakmaktır. Sandalye yıkama için gittiğimiz bazı mekanlarda acı tecrübelerle karşılaşıyoruz. Bazı lokantalar kendi personelinden sandalyeleri silmesini isteyebilmekt, haliyle bu işi bilmeyen personel sandalyeleri silerken ağartıcı içeren ürenler kullanabilmekte. Bu da Sandalyelerde renk cümbüşüne sebebiyet vermekte ve görüntü sorunları oluşturmakta. Ufak masraflardan kaçmak isterken daha büyük bedeller ödememek için bir bilene danışmanız uygun olucaktır. Bizi sadece yıkama için değil bilgi almak içinde günün her saati arayabilirsiniz.

img_divider

Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama

Kartal'ın en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan Yüksel Halı ve Koltuk Yıkama ile halılarınız , kilimleriniz özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
  Halılarınız özenle yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
   Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

Whatsapp'dan yazın